A gazdaság fejlesztése lesz a legfontosabb feladata, missziója a lendvai főkonzulátusnak – mondta Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) gazdaságdiplomáciáért felelős államtitkára a muravidéki Lendván hétfőn, a főkonzulátus ünnepélyes megnyitóján.




