Argentínai magyar szervezetekkel találkozott Kövér László

A szervezetek megköszönték a kormány támogatását

Határon túl
  • 2015.05.28. - 17:12

Argentínai hivatalos látogatásán Kövér László találkozott a latin-amerikai országban élő mintegy harminc-negyvenezres magyar közösség kulturális és társadalmi szervezeteinek képviselőivel - tájékoztatta csütörtökön Szilágyi Zoltán, az Országgyűlés sajtófőnöke az MTI-t.

kövér mppe
Reklám