Magyarok nélkül ünnepelnek

A magyar oktatók távollétében emlékeznek a MOGYE alapítására

Határon túl
  • 2015.05.18. - 15:07

A Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem (MOGYE) magyar oktatóinak a tiltakozó távolmaradása mellett emlékeznek szerdán az intézményben arra, hogy Mihály román király hetven évvel ezelőtt hozta létre azt a magyar tannyelvű egyetemet, amelyet a MOGYE jogelődjének tekint.

MOGYE576x356
Reklám