Vizsgálják a román hatóságok a magyarellenességet

Hungarofób rigmusokat skandált az Új Jobboldal elnevezésű romániai szervezet

Határon túl
  • 2015.01.05. - 15:15

Bűnvádi eljárás indult az Új Jobboldal elnevezésű romániai szélsőséges szervezet sepsiszentgyörgyi felvonulása ügyében a sepsiszentgyörgyi ügyészség vezetésével – jelentette az erdélyi magyar sajtó.

lead felvonulás
Reklám