Bűnvádi eljárás indult az Új Jobboldal elnevezésű romániai szélsőséges szervezet sepsiszentgyörgyi felvonulása ügyében a sepsiszentgyörgyi ügyészség vezetésével – jelentette az erdélyi magyar sajtó.

Hungarofób rigmusokat skandált az Új Jobboldal elnevezésű romániai szervezet
Bűnvádi eljárás indult az Új Jobboldal elnevezésű romániai szélsőséges szervezet sepsiszentgyörgyi felvonulása ügyében a sepsiszentgyörgyi ügyészség vezetésével – jelentette az erdélyi magyar sajtó.


Zajlanak a háttértárgyalások