Brassó megyében is román prefektus

ömer Ambrus Sándor Mihály alprefektusként dolgozik tovább

Határon túl
  • 2014.12.30. - 13:28

Mihai Mohacit választották Brassó megye új prefektusának. Mohaci visszatérő, 2012 és 2014 között már dolgozott prefektusként.

Miután az RMDSZ kivonult a román kormányból, minden megyében időszerűvé vált leváltani a magyar vezetőket. Így történt ez Brassóban is, ahol Römer Ambrus Sándor Mihályt Mihai Mohaci váltotta a prefektusi székben. Mohaci eddig alprefektusként tevékenykedett Römer alatt, 2012 és 2014 között pedig már betöltötte a prefektusi pozíciót is. Römer Ambrus Sándor Mihály ezután alprefektusként dolgozik majd.

Forrás: erdely.ma

Reklám