Büntettek a Himnuszért

Ötezer lejes bírságot róttak ki a Magyar Polgári Pártra

Határon túl
  • 2014.12.10. - 16:36

Ötezer lejes, vagyis mintegy háromszázötvenezer forintos büntetést rótt ki a Magyar Polgári Pártra Kovászna megye prefektusa, mert trianoni megemlékezése alkalmával elénekelték a magyar Himnuszt. 

Biró Zsolt MPP
Reklám