Szilágyi Zsolt leadta a jelöltségét támogató aláírásokat

Két magyar jelölt is indul a romániai elnökválasztáson

Határon túl
  • 2014.09.23. - 18:14

Szilágyi szerint önmagában siker, hogy az EMNP-nek és partnereinek 217 ezer aláírást sikerült összegyűjteniük. A választási törvény 200 ezret követel meg a jelöltektől. Első ízben fordul elő, hogy két magyar jelölt indul a romániai elnökválasztáson. Szilágyi Zsolt az Erdélyi Magyar Néppárt (EMNP) színeiben szándékozik indulni a novemberi romániai elnökválasztáson.

lead szilágyi
Szilágyi Zsolt újból a Kelemen-Ponta paktumra emlékeztetett, és sajnálatosnak nevezte, hogy a kampány előtt Ponta irányába terelik az erdélyi magyarokat. 

 

Forrás: MTI

Reklám