Jó ütemben folyik az Erdélyi Magyar Néppárt aláírásgyűjtése: már a háromnegyede megvan a szükséges aláírásoknak, hogy államfőjelöltjük, Szilágyi Zsolt részt vehessen a jövő hónap elején kezdődő elnökválasztási kampányban, és a román közvélemény előtt is nyíltan képviselhesse az autonómia ügyét - közölte csütörtökön Toró T. Tibor, a párt elnöke.




