Újra kitűzték a székely és a magyar zászlót a Maros megyei Erdőszentgyörgy főterén a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) székházára - írja szerdai számában a Krónika napilap.

Az ötezer lakosú Erdőszentgyörgyön a lakosság 75 százaléka vallotta magát magyarnak
Újra kitűzték a székely és a magyar zászlót a Maros megyei Erdőszentgyörgy főterén a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) székházára - írja szerdai számában a Krónika napilap.

