Újra kitűzték a székely és a magyar zászlót az RMDSZ-székházra

Az ötezer lakosú Erdőszentgyörgyön a lakosság 75 százaléka vallotta magát magyarnak

Határon túl
  • 2014.08.13. - 10:14

Újra kitűzték a székely és a magyar zászlót a Maros megyei Erdőszentgyörgy főterén a Romániai Magyar Demokrata Szövetség (RMDSZ) székházára - írja szerdai számában a Krónika napilap.

erdőszentgyörgy
Reklám