Alig több mint egy hónapjuk van a cégeknek, hogy még igénybe vegyék a jegybanki növekedési hitelprogram kínálta kedvező forrást beruházásaik finanszírozására. Február elejéig 526 milliárd forintnyi szerződést kötöttek a hitelintézetek a program harmadik szakaszában, ami azt jelenti, hogy az idei év első hónapjában csaknem 53 milliárd forintnyi új banki kölcsön „talált gazdára”.




