Varga: megháromszorozzák az elektromos autótöltők számát

Hamarosan százötven új töltőt helyeznek üzembe

Gazdaság
  • 2015.09.07. - 13:49

A közeli hónapokban 150 új elektromos autótöltőt helyeznek üzembe a Jedlik Ányos terv keretében az autópályák, illetve a forgalmas helyek mentén - mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter az 58. töltő átadásán hétfőn, Budapesten.

elektromos-auto
Reklám