Korábban nem tapasztalt, 57,3 milliárd forint többlet alakult ki az első tíz hónapban, miután októberben 59,7 milliárd forint többlettel zárt az államháztartás központi alrendszere - mondta a nemzetgazdasági miniszter szerdán Budapesten sajtótájékoztatón.




