A kiskereskedelmi forgalom 4,5 százalékkal nőtt 2016-ban az előző évi 5,8 százalék után – jelentette tegnap a Központi Statisztikai Hivatal (KSH). A gazdasági tárca közleményében azt emelte ki: már negyvenkét hónapja tart az ágazat erősödése. Ez is mutatja, hogy Magyarország erősödik.




