Esélyt teremt arra a paksi atomerőmű bővítése, hogy az erőművi beszállítói iparág kiépüljön Magyarországon, amely az autóiparhoz hasonlóan felmérhetetlen növekedési lehetőséget rejt az ország számára - mondta tegnap Goszták Árpád, a Siemens Zrt. Power and Gas budapesti üzemének gazdasági vezetője.
Idetartozik, hogy elküldte Brüsszelnek véleményét az Energiaklub: szerintük nem bizonyított a paksi beruházás megtérülése, és nincs jelentés a lehetséges alternatívákról.



