Új helyettes államtitkárt neveztek ki

Pölöskei Gáborné a szakképzésért és felnőttképzésért lesz felelős

Gazdaság
  • 2017.01.25. - 10:42

A miniszterelnök Pölöskei Gábornét nevezte ki a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) helyettes államtitkárává a szakképzésért és felnőttképzésért felelős helyettes államtitkár, Odrobina László helyére január 16-i hatállyal, a nemzetgazdasági miniszter javaslatára - derült ki a legfrissebb Magyar Közlönyből.

Pölöskei Gáborné 2016. március 1-jétől vezette a Klebelsberg Intézményfenntartó Központot (Klik), előtte az Emmi köznevelési intézményrendszer fejlesztéséért felelős helyettes államtitkári posztját töltötte be.

A Klik élére 2017. január 16-ával Solti Pétert, az Emmi intézményirányítási és finanszírozási rendszer kialakításáért felelős miniszteri biztosát nevezték ki.

Reklám