Továbbra is jól teljesít a hazai ipar

A sikeres járműgyártás mellett tartós növekedési pályát futott be az első fél évben a vegy-, a gyógyszer- és a feldolgozóipar néhány része

Gazdaság
  • 2017.08.05. - 01:13

A nyár első hónapjában is növekedett az ipari termelés, amely négy százalékkal haladja meg az egy évvel korábbit. Az ipar 2010 óta csaknem harminc százalékkal növekedett.

10 20170804
Reklám