Tovább nőtt a magyar ipar termelése

Az exportértékesítésből negyven százalékkal részesedő járműgyártás kivitele 11,9 százalékkal emelkedett – közölte a KSH

Gazdaság
  • 2015.09.15. - 03:32

Kedvezők az ipari termelés júliusi adatai, különösen, hogy az ország minden régiójában bővült a termelés – mondta Glattfelder Béla, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) gazdaságszabályozásért felelős államtitkára az M1-en a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) júliusi ipari termelésről kiadott második becslését kommentálva.

9 20150915
Reklám