Tizenkétmilliárdos tejipari fejlesztés kezdődik Debrecenben

A projekt 181 munkahelyet teremt

Gazdaság
  • 2017.03.03. - 15:49

Tizenkétmilliárd forintos beruházással 181 új munkahelyet hoz létre Debrecenben az Alföld Tej Kft., a munkahelyteremtést 120 millió forinttal támogatja az önkormányzat - közölte a cívisváros polgármestere szombaton a cég helyi telephelyén.

tej_alföldi576
Reklám