A következő években ötmilliárd forintot kapnak évente a hazai dohánytermelők költségvetési forrásból. Az erről szóló rendelet a napokban jelenik meg, az első kifizetés 2016 második felére várható.

Megszűnt az uniós hozzájárulás, így állami pénzből finanszírozzák az ágazatot
A következő években ötmilliárd forintot kapnak évente a hazai dohánytermelők költségvetési forrásból. Az erről szóló rendelet a napokban jelenik meg, az első kifizetés 2016 második felére várható.

A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
Iránban jöhetnek az elszámoltatások?

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében