Támogatást kapnak a dohánytermelők

Megszűnt az uniós hozzájárulás, így állami pénzből finanszírozzák az ágazatot

Gazdaság
  • 2015.09.11. - 01:21

A következő években ötmilliárd forintot kapnak évente a hazai dohánytermelők költségvetési forrásból. Az erről szóló rendelet a napokban jelenik meg, az első kifizetés 2016 második felére várható.

11 20150911
Reklám