Szünetel vasárnap hajnalban a Nemzeti Mobilfizetési Rendszer

Egy és három óra között a rendszeren keresztül nem lehet mobilfizetéssel parkolást indítani és autópálya matricát fizetni

Gazdaság
  • 2018.03.02. - 10:48

Tervezett karbantartás miatt 2018. március 4-én, vasárnap hajnalban egy és három óra között a Nemzeti Mobilfizetési Rendszeren keresztül nem lehet mobilfizetéssel parkolást indítani, autópálya matricát (e-matrica), használatarányos útdíjat (HU-GO) fizetni, viszonteladói partnereken keresztül sem - közölte a Nemzeti Mobilfizetés Zrt. pénteken az MTI-vel.

A szolgáltató azt kéri, hogy a karbantartást megelőzően elővételben gondoskodjanak az autósok az útdíj-használattal kapcsolatos díjtermékek megvásárlásáról.

Reklám