Hazánk digitális átállásáról és ennek hatásairól vitatkoztak a Digitális Munkaerőpiac 2007 nevű konferencián. A felszólalók egyetértettek: égető a gond, szükség van a minél gyorsabb cselekvésre.

Az alapfokú oktatásban el kell kezdeni a kompetenciák kialakítását a munkavállalói képzés érdekében
Hazánk digitális átállásáról és ennek hatásairól vitatkoztak a Digitális Munkaerőpiac 2007 nevű konferencián. A felszólalók egyetértettek: égető a gond, szükség van a minél gyorsabb cselekvésre.

