Csaknem félmillióval dolgoznak többen Magyarországon, mint 2010-ben. A foglalkoztatottak száma több mint 4,2 millióra nőtt a múlt hónapban, ezeknek az embereknek a pluszteljesítménye megjelenik a magyar exportban is – mondta Marczinkó Zoltán István, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) helyettes államtitkára pénteken az M1-en, a statisztikai hivatal adataira reagálva.




