Állást kapott Vida Ildikó, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal korábbi elnöke. Vida Ildikó a Mezort Zrt. felügyelőbizottsági tagja lett, az agrárcég Simicska Lajos érdekeltségébe tartozik.
Mint azt a HVG közölte, a cég tavaly 1,7 milliárd forint árbevételt és 98 millió adózott eredményt mutatott ki, a tulajdonosoknak pedig 102 millió osztalékot fizetett. A konszolidált mérleg alapján a saját tőke 16,7 milliárd, az árbevétel 9,8 milliárd, a nyereség pedig 1,6 milliárd volt. Vida Ildikó májusban nyújtotta be a lemondását Orbán Viktor miniszterelnöknek, és júliusban távozott az adóhivatal éléről.



