Öt és fél millióra büntette az MNB a MagNet Bankot

Az ügyfelek tájékoztatásával összefüggő és egyéb jogsértések miatt kell fizetniük

Gazdaság
  • 2015.08.07. - 11:37

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) 5,5 millió forint fogyasztóvédelmi bírsággal sújtotta a MagNet Magyar Közösségi Bank Zrt.-t az ügyfelek tájékoztatásával összefüggő és egyéb jogsértések miatt - közölte a jegybank pénteken a honlapján.

Magnet Bank lead
Reklám