Nem minden Telekom-előfizető tudja használni a telefonját

Délutánra sikerült a problémát felszámolni

Gazdaság
  • 2016.10.11. - 10:56

A Magyar Telekom ügyfeleinek egy része szórványosan hívásfelépülési hibát tapasztalhat - közölte a szolgáltató kedden délelőtt.

Hozzátették, hogy az ügyfelek döntő többsége számára  a szolgáltatás zavartalanul működik. 
A probléma folyamatosan hárul el, ugyanakkor az ügyfélszolgálati hívószámok elérésében is bizonytalanság tapasztalható, ezért megnövekedett várakozási idővel kell számolni az ügyfeleiknek - áll a Telekom írásos válaszában.

Sikerült a problémát felszámolni

Újra zavartalanul elérhetők a Telekom szolgáltatásai minden ügyfél számára, elhárult a délelőtti órákban tapasztalható probléma, amelynek oka egy hálózati eszköz üzemzavara volt - közölte a társaság kedd délután a távirati irodával.

 

 


Reklám