Egy év alatt egyharmadára zuhant a nyersolaj ára. A háttérben főleg a piaci részesedésért folytatott harc áll, a Kőolaj-exportáló Országok Szervezetének egyes tagállamai ki akarják szorítani a magasabb költséggel termelőket. A szakértők mostanában nem várják az olajárak jelentős emelkedését.




