A világ népességének nyolcvan százaléka városokban fog lakni 2050-re, ezért élhető életteret kell létrehozni számukra – mondta Szigeti Ádám, az Innovációs és Technológiai Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára.
Digitális Jólét Pontok
A világ népességének nyolcvan százaléka városokban fog lakni 2050-re, ezért élhető életteret kell létrehozni számukra – mondta Szigeti Ádám, az Innovációs és Technológiai Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára.
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
