Nagy Márton, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) alelnöke lesz a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) új elnöke, aki megtartja alelnöki posztját is a jegybankban - erősítette meg az MNB csütörtökön.

A BÉT adásvétele december közepére zárulhat le
Nagy Márton, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) alelnöke lesz a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) új elnöke, aki megtartja alelnöki posztját is a jegybankban - erősítette meg az MNB csütörtökön.


Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt