Nagy Márton lesz a tőzsde új elnöke

A BÉT adásvétele december közepére zárulhat le

Gazdaság
  • 2015.11.26. - 10:51

Nagy Márton, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) alelnöke lesz a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) új elnöke, aki megtartja alelnöki posztját is a jegybankban - erősítette meg az MNB csütörtökön.

Nagy Márton 20151028
Reklám