Megújult a vásárcsarnok

Segíti a kormány a biztonságos hazai élelmiszerek versenyelőnyét

Gazdaság
  • 2015.10.03. - 01:36

Illeszkedik a kormány vidékpolitikájához, hogy a vásárcsarnokokat felújítják, majd eredeti funkciójukban veszik ismét használatba – mondta tegnap Zsigó Róbert élelmiszerlánc-felügyeletért felelős államtitkár Budapesten, a felújított Klauzál téri vásárcsarnok átadásán.

vásárcsarnok 20151003
(Fotó: MTI - Illyés Tibor)

A biztonságos hazai élelmiszereknek több módon kíván versenyelőnyt teremteni a kormány: idetartoznak a Magyar Élelmiszerkönyv különleges minőségű és kézműves élelmiszerekre vonatkozó irányelvei vagy a hungarikumról szóló törvény.

Reklám