A tavalyi évre is a reálbérek jelentős emelkedése volt jellemző, amit a fizetések növekedése mellett az adókedvezmények és az alacsony infláció is támogatott.

A reálbér-emelkedés révén mindenki egyhavi fizetéssel többet tud hazavinni, a közszférában tíz százalék felett volt a növekedés
A tavalyi évre is a reálbérek jelentős emelkedése volt jellemző, amit a fizetések növekedése mellett az adókedvezmények és az alacsony infláció is támogatott.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája