Megugrottak tavaly a jövedelmek

A reálbér-emelkedés révén mindenki egyhavi fizetéssel többet tud hazavinni, a közszférában tíz százalék felett volt a növekedés

Gazdaság
  • 2017.01.21. - 02:32

A tavalyi évre is a reálbérek jelentős emelkedése volt jellemző, amit a fizetések növekedése mellett az adókedvezmények és az alacsony infláció is támogatott.

9 20170121
Reklám