Kiadta a Központi Statisztikai Hivatal tegnap második becslését is a júniusi külkereskedelmi forgalomról, amely 1,1 milliárd eurós többletről számolt be. Az elemzők az év hátralévő részében a fogyasztás erőteljes felfutására és a beruházások beindulására számítanak.




