Magyarország továbbra is ragaszkodik a lakossági áramárak tagállami szabályozásához és ebben több más uniós tagállam is támogatja, ellentétben Brüsszel véleményével - mondta Aradszki András, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) energiaügyekért felelős államtitkára hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.




