A tavalyi adósságcél teljesítése érdekében a korábban felhalmozott likviditási tartalékot használta fel az Államadósság-kezelő Központ (ÁKK). A jövőben lejáró devizaadósságot elsősorban forintból kívánják finanszírozni, ám, ha szükséges, devizakötvényt is piacra dobnak.




