A visegrádi régióban Magyarországon növekszik leginkább az építőipar, és idén is igen jó eredmények várhatók.

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium új és komplex stratégiát dolgozott ki, amelya szakma megújítását szolgálja – közölte György László államtitkár
A visegrádi régióban Magyarországon növekszik leginkább az építőipar, és idén is igen jó eredmények várhatók.

A másfél milliárd eurós villamosenergiahálózat-fejlesztési lehetőség sokaknak segíthet
Arra kéri, hogy oldja fel az internetes korlátozásokat
