A magyar kormánynak továbbra is célja, hogy a magyarországi befektetési környezetet minél vonzóbbá és kiszámíthatóbbá tegye és ebben a munkában továbbra is számít a német vállalatok együttműködésére – fogalmazott Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter a Német Gazdaság Kelet-Európai Egyesülete gazdasági napján tartott előadásában.




