Januárban vagy februárban dollárban vagy euróban bocsáthat ki kötvényt a nemzetközi piacon Magyarország – mondta a Bloombergnek adott interjúban Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter. Az Államadósság-kezelő Központ 2016-os finanszírozási tervéből az derül ki, egymilliárd eurónyi devizakötvény-kibocsátással számol a magyar állam.




