Állami foglalkoztatási program indítását javasolja az építőiparban az Építési Vállalkozók Országos Szakszövetsége – mondta Koji László elnök az M1-en. Szerinte az építőiparban a következő két-három évben minimum tíz-tizenöt százalékos bruttó béremelést kell végrehajtani, hogy több szakember ne távozzon, illetve visszacsalogassák a munkavállalókat.



