Kilencvenmilliárdos fejlesztés Szombathelyen

Megépül a négysávos gyorsforgalmi út a vasi megyeszékhely és Kőszeg között, felújítják a Romkertet és a Gothard-kastélyt, lovassportközpontot és teniszcentrumot hoznak létre, bővítik a fedett uszodát

Gazdaság
  • 2018.03.05. - 16:29

Szombathelyen és környékén 80-90 milliárd forintnyi fejlesztés valósul meg 2022-ig a Modern városok program keretében, kétharmad részben hazai költségvetési forrásból - közölte sajtótájékoztatóján Kósa Lajos a megyei jogú városok fejlesztéséért felelős tárca nélküli miniszter hétfőn a vasi megyeszékhelyen.

kósa szombathely
Reklám