Az idén először népszerűsíti kampánnyal a mangalicahús fogyasztását Egyél jót – a mangalicahús különleges címmel április 18-ig az Agrármarketing Centrum (AMC) az Agrárminisztérium támogatásával és a Mangalicatenyésztők Országos Egyesületének szakmai közreműködésével – mondta tegnap Giczi Gergely, az AMC ügyvezető-helyettese sajtótájékoztatón Budapesten.



