Kampánnyal az afrikai sertéspestis megelőzése érdekében

Romániában az elmúlt hetekben nagy mértékben romlott a járványhelyzet

Gazdaság
  • 2018.08.10. - 09:42

Augusztusban a hatósági állatorvosok felkeresik a kisebb gazdaságokat és a járványvédelemről tájékoztatják őket, a kampány az afrikai sertéspestis visszaszorítását szolgálja - mondta Bognár Lajos, az Agrárminisztérium (AM) élelmiszerlánc-felügyeletért felelős helyettes államtitkára, országos főállatorvos pénteken.

sertéspestis
Reklám