Jónak látják helyzetüket a német vállalatok Magyarországon

A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara felmérést készített

Gazdaság
  • 2017.10.31. - 13:17

A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara által megkérdezett mintegy száz vállalat több mint kétharmada, 68 százaléka jónak tekinti saját üzleti helyzetét - derül ki a kamara legfrissebb villámfelméréséből, amely a honlapjukon jelent meg kedden. Ez az eredmény még a tavaszinál is érezhetően jobb, amikor 55 százalékon állt a "jó" válaszok aránya, egyúttal pedig ez a 2005 óta mért legjobb érték.

A válaszadók 52 százaléka számít saját helyzetének további javulására és csupán négy százaléka annak romlására - olvasható az anyagban, amelyből az is kiderül: a kamara felmérései ebben a tekintetben soha ennél jobb arányt nem mutattak.

Reklám