Eddigi legnagyobb termelési értékét érte el az idei első félévben az Audi Hungaria Motor Kft.
A tegnap az Audi ingolstadti központjába látogató Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a cég elnökével, Rupert Stadlerrel folytatott megbeszélése után a távirati irodának elmondta: több új fejlesztés és beruházás révén tovább erősödhet Magyarország és az Audi szövetsége. A győri üzem gyártókapacitásának bővítéséről folynak a tárgyalások.



