Mintegy negyvenmilliárd forint marad a lakosságnál a téli rezsicsökkentés után – mondta Fónagy János, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium parlamenti államtitkára tegnap az M1-en.
Negyvenmilliárd marad a lakosságnál
Mintegy negyvenmilliárd forint marad a lakosságnál a téli rezsicsökkentés után – mondta Fónagy János, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium parlamenti államtitkára tegnap az M1-en.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
