Ismét termel az orosházi öblösüveggyár

Elkészült az üzem új kemencéje

Gazdaság
  • 2018.07.10. - 14:43

 Az orosházi öblösüveggyárban elkészült az új kemence, így újra indult a termelés 145 nap után - közölte az átadási ünnepség előtt az O-I Manufacturing Magyarország Üvegipari Kft. ügyvezetője.

öblösüveg
Reklám