Az orosházi öblösüveggyárban elkészült az új kemence, így újra indult a termelés 145 nap után - közölte az átadási ünnepség előtt az O-I Manufacturing Magyarország Üvegipari Kft. ügyvezetője.

Elkészült az üzem új kemencéje
Az orosházi öblösüveggyárban elkészült az új kemence, így újra indult a termelés 145 nap után - közölte az átadási ünnepség előtt az O-I Manufacturing Magyarország Üvegipari Kft. ügyvezetője.


Kína kész szorosabb együttműködésre Ausztriával
Így véli az Európai Bizottság