Hetvenöt százalékban a Magyar Nemzeti Bank lett a Budapesti Értéktőzsde új tulajdonosa – erről egyelőre hivatalos tájékoztatás nincs, de több hírforrás is megerősítette. A hazai börze az osztrák tulajdon után így újra a magyaroké.

A részvényeket a jegybank vásárolta meg – Hivatalos megerősítés még nincs
Hetvenöt százalékban a Magyar Nemzeti Bank lett a Budapesti Értéktőzsde új tulajdonosa – erről egyelőre hivatalos tájékoztatás nincs, de több hírforrás is megerősítette. A hazai börze az osztrák tulajdon után így újra a magyaroké.

