Horvátországot szeretik a magyarok

Szeptemberig több magyar turista járt az országban, mint tavaly egész évben

Gazdaság
  • 2015.09.07. - 13:43

Augusztus végéig több magyar turista járt Horvátországban, mint tavaly egész évben, és a növekedés üteme alapján év végéig a látogatók száma megközelítheti az elmúlt 20 év rekordját - mondta a Horvát Idegenforgalmi Közösség budapesti képviseletvezetője hétfőn az MTI-nek.

Horvátország lead
Reklám