Biztonságos hazánk energiaellátása, még akkor is, ha a kivételesen hideg időben a napi földgázfogyasztás duplája az éves átlagnak – jelentette ki tegnap Aradszki András. Németh Szilárd pedig megjegyezte: a rezsicsökkentéssel 25-30 százalékkal olcsóbban fűtenek az emberek, mint 2010 előtt.




