Csaknem százmilliárd forintot fordítottak tavaly a magyar gazdálkodók mezőgazdasági gépekre – hangsúlyozta tegnap Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter hazánk legnagyobb mezőgazdasági kiállítása, a 34. AGROmash Expo megnyitóján. A miniszter felidézte: a gazdálkodók kilencven százaléka fejlesztene, többek közt gépeket vásárolna, erre sok lehetőségük is lesz a közeljövőben.



