Günther Oettinger: öt év múlva jöhet az 5G

A technológia új szintre emeli a mobilitást

Gazdaság
  • 2015.10.09. - 13:52

Öt év múlva, 2020-ban várható Európában a gyors adatátvitelt biztosító ötödik generációs (5G) mobil távközlési szabvány bevezetése - jelentette ki Günther Oettinger digitális gazdaságért és társadalomért felelős uniós biztos.

5g_576
Reklám