Nem szűnik meg a cafeteria és az összege sem változik, azt a SZÉP-kártyán továbbra is megkapják a munkavállalók – közölte a Fidesz-frakció tegnap az MTI-vel.
Üzenet a DK-nak
Nem szűnik meg a cafeteria és az összege sem változik, azt a SZÉP-kártyán továbbra is megkapják a munkavállalók – közölte a Fidesz-frakció tegnap az MTI-vel.
Az eurózónához való csatlakozás a fő téma
A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
